9. YIL
0216 414 59 59
WhatsApp 05534180777
Hakkımızda

 

Gezi Merkezi; seyahat , tur ve havacılık sektöründeki 20 yıllık şahsi tecrübe ve bilgi birikiminden oluşmaktadır. Bu birikim ile birlikte, Gezi Merkezi; bireysel ve kurumsal seyahat ihtiyaçlarına profesyonel ve özel çözümler ile  kaliteli ve güvenirlilik esaslı hizmet sunmaya devam etmektedir.


2010 yılında kurulan şirketimiz T.C. Turizm Bakanlığından ‘’A’’ Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesine sahiptir. Gezi Merkezi; yurt dışı ve yurt içindeki tüm seyahatlerinizde otel, tur, ulaşım, aktivite, toplantı, simültane tercüme, baskılı malzeme, görsel ve işitsel teknik ekipman, hediye ve personel desteği gibi daha birçok hizmeti hali hazırda çalıştığı veya gerekli hizmet standartlarına göre servis vereceğine inandığı diğer çözüm ortaklarıyla ile işbirliği yaparak en avantajlı koşullarda ve özenle sağlanmaktadır.


Maldivler başta olmak üzere yaz ve kış sezonu yurt içi, yurt dışı tatil programları, gemi cruise turları , uçak biletleri sunmaya devam ederken aynı zamanda ”Uzaklar artık çok yakın ” sloganıyla dünyanın her yerine kişiye özel programlarımızı, dünyanın dört bir yanında bulunan partner kaynağımızla daha da zenginleştirmekteyiz.

Dünya genelinde iletişimde olduğumuz çözüm ortaklarımızla, konusunda deneyimli, tecrübeli ve dinamik ekibimizle çok uluslu şirket müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışında birçok firmaya kurumsal ve bireysel hizmet sunarken en uygun bütçe yönetimiyle, en kaliteli hizmeti ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleriz.

 

Sizlerle işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacağız.